fbpx Skip to main content Skip to search

Zakładanie spółek z o.o.

Eksperci biura rachunkowego NOVO oferują profesjonalne wsparcie w założeniu działalności gospodarczej. Pomoc dotyczy również założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (z o.o.). Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z przedstawicielem naszego biura rachunkowego w Lublinie.

Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces zakładania spółki z o.o.?

Warto zapoznać się z tym, jak wygląda zakładanie spółki z o.o. Można tego dokonać zarówno online za pomocą systemu S24, jak i zarejestrować firmę w KRS poprzez Portal Rejestrów Sądowych. Przedsiębiorca musi wypełnić szereg obowiązków. Spółka tego typu musi zostać zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS. Dzięki temu zyskuje ona podmiotowość prawną i bez przeszkód może działać w obrocie gospodarczym. Na szczęście nie musisz się na tym znać, ponieważ nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces. Wszystko po to, aby otwarcie spółki przebiegło szybko i sprawnie.

Fachowa pomoc na każdym etapie

Jako biuro NOVO od lat budujemy pozycję zaufanego partnera biznesowego w obszarze prowadzenia profesjonalnych usług księgowych. Na bazie doświadczenia i doskonałej znajomości przepisów pomagamy również w takich aspektach jak założenie spółki z o.o. Dokładamy wszelkich starań, aby każda nasza usługa charakteryzowała się najwyższym rynkowym standardem jakości. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i wypełnienie wszystkich zobowiązań prawnych. Razem z nami sprawnie założysz firmę, a my później możemy skutecznie poprowadzić jej księgowość. Dzięki temu, nie musisz martwić się o ten obszar prowadzenia działalności gospodarczej.

Założenie spółki z o.o. Lublin

Skorzystaj z naszych usług

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Przeprowadzimy Cię przez rejestrację spółki i ułatwimy rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Eksperci NOVO pomogą Ci m.in. w wyborze optymalnej formy opodatkowania oraz poprowadzą dla Ciebie profesjonalną księgowość w Lublinie. Ponadto świadczymy nasze usługi księgowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem biura NOVO.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Księgowa Lublin Ewelina Policha
Od 10 lat rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Posiadam wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham. (więcej…)

Ewelina Policha

Prezes zarządu, spec. ds. pełnej księgowości
Księgowa Lublin Ewa Rzeźniczuk
Jeszcze na studiach zrozumiałam, że praca w laboratorium nie jest dla mnie. Chemię do księgowości poczułam na praktykach w biurze rachunkowym, które później stało się moim miejscem pracy. (więcej…)

Ewa Rzeźniczuk

Spec. ds. pełnej księgowości

  Przydatne porady

  Polski Ład. Zmiany w PIT od 1 lipca 2022

  Polski Ład ciągle podlega modyfikacjom. Jakie zmiany w PIT czekają nas od 1 lipca 2022 roku?

  Ulga mieszkaniowa w PIT. Spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości

  Ulga mieszkaniowa w PIT – spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości Do 31 grudnia 2021r. przeznaczenie przez podatnika przychodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości mieszkaniowej na spłatę kredytu zaciągniętego na zakup tej nieruchomości, zarówno w praktyce organów podatkowych jak i w…

  Zmiana formy prowadzenia działalności z JDG na SKA

  Chcesz przejść z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną? Przeczytaj, jakie to koszty i przemyśl, czy warto.