fbpx Skip to main content Skip to search

Usługi

Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do rzetelnego i terminowego rozliczania należności podatkowych względem Urzędu Skarbowego oraz składek na ZUS. Biuro rachunkowe NOVO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotowało kompleksową ofertę usług księgowych w Lublinie jak i ogólnokrajowo. Nowoczesna technologia oraz doświadczenie ekspertów pozwala nam na prowadzenie rachunkowości dla podmiotów z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

księgowa lublin księga przychodów i rozchodów
Księga przychodów i rozchodów

KPiR umożliwia rozliczanie z urzędem skarbowym w zakresie podatkowym. Dedykowana dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek jawnych i spółek partnerskich.

POZNAJ SZCZEGÓŁY
księgowa lublin księgi handlowe
Księgi handlowe

Księgujemy każdą operację firmy. Obowiązkowa forma księgowości dla spółek prawa handlowego (spółka z o.o., spółka akcyjna, spółka komandytowa i inne). Firmy jednoosobowe lub spółki cywilne również mogą być zobowiązane do prowadzenia ksiąg handlowych.

POZNAJ SZCZEGÓŁY
księgowa lublin kadry płace
Obsługa kadrowo-płacowa

Prace z zakresu kadr i płac dostosowane do Twoich potrzeb. To nie tylko prowadzenie ewidencji czasu pracy i akt osobowych pracowników – to przygotowywanie zaświadczeń, deklaracji, obliczanie zaliczek i wiele więcej.

POZNAJ SZCZEGÓŁY
księgowa lublin ryczałt karta podatkowa
Ryczałt ewidencjonowany

Księgujemy wyłącznie dokumenty sprzedaży. Proste? Liczą się niuanse: karta podatkowa tylko dla prowadzących działalność gospodarczą i spółek cywilnych, które nie zatrudniają pracowników. Ryczałt dla wszystkich, ale zależny od sumy przychodów w danym roku.

POZNAJ SZCZEGÓŁY
księgowa lublin założenie działalności
Założenie działalności

Lepiej być na swoim. Doskonale to rozumiemy, nie tylko z perspektywy klienta. Jednosoobowa działalność? Spółka kapitałowa czy osobowa? Wypełnimy formularze i ustalimy, co bardziej się opłaca.

POZNAJ SZCZEGÓŁY
księgowa lublin obsługa prawna
Obsługa prawna / BHP

Wiemy, że prowadząc firmę potrzeba czegoś więcej, niż dobrze prowadzonej dokumentacji. Poszerzamy horyzonty tradycyjnej księgowości i w razie potrzeby wesprzemy Cię poradą prawną lub szerokim wachlarzem usług BHP.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

W czym pomoże Ci biuro rachunkowe NOVO?

Od ponad dziesięciu lat budujemy pozycję zaufanego partnera w obszarze księgowości w Lublinie i okolicach. Od pewnego czasu jesteśmy już obecni na terenie całej Polski z naszym profesjonalnym outsourcingiem. Obecnie oferujemy kompleksowe usługi księgowe, które za każdym razem dopasowujemy do realnych potrzeb klienta. Oferta ewoluuje i dostosowywana jest do zmieniających się przepisów oraz innych uwarunkowań.

W ramach naszych usług księgowych zapewniamy między innymi:

  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów;
  • prowadzenie ksiąg handlowych;
  • wsparcie w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczych;
  • rozliczanie podatku wg różnych form opodatkowania, w tym m.in.: ryczałt, skala podatkowa i inne;
  • obsługa kadrowo-płacowa przedsiębiorstw;
  • outsourcing usług księgowych;
  • rozliczanie ulg podatkowych i dotacji unijnych i oświatowych;
  • przygotowywanie dokumentacji.

Za każdym razem szczegółowy zakres współpracy ustalany jest w sposób indywidualny. Na pierwszym miejscu stawiamy dobre zrozumienie potrzeb klienta oraz prowadzenie jego księgowości zgodnie z prawem, oraz jego interesem.

Oferta dla szerokiego grona klientów

Nasze usługi rachunkowe skierowane są do szerokiego grona klientów. To zarówno firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i osoby, które planują założenie pierwszej działalności gospodarczej. Posiadamy doświadczenie w obsłudze podmiotów o różnej wielkości i skali działania. Wesprzemy Cię w bieżącym prowadzeniu księgowości oraz zadbamy o to, aby nadrobić wszelkie zaległości i wybrnąć z trudnych sytuacji, w których już znalazła się Twoja firma. Wszystko na bazie naszego doświadczenia, zrozumienia przepisów oraz mechanizmów rynku.

Nowoczesna technologia pozwala nam na świadczenie księgowości zdalnej dla klientów z całej Polski. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem, w celu zapoznania się ze szczegółami potencjalnej współpracy.