fbpx Skip to main content Skip to search

Obsługa kadrowo-płacowa

Jako biuro rachunkowe NOVO oferujemy obsługę kadr i płac w Lublinie i nie tylko. Nasi doświadczeni eksperci z powodzeniem zadbają o potrzeby klientów z całego kraju. Nasze usługi obsługi kadrowo-płacowej świadczymy w oparciu o doskonałą znajomość przepisów oraz potrzeb klientów. Zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez naszych ekspertów.

Skontaktuj się z nami!

Obsługa kadrowa na najwyższym poziomie

Za każdym razem nasz specjalista ds. kadr z Lublina dokładanie zapozna się z Twoimi potrzebami oraz specyfiką prowadzonej działalności, a następnie przygotuje ofertę współpracy szytą na miarę danego biznesu. W zakres outsourcingu obsługi kadrowej wchodzą m.in.:

 • prowadzenie akt osobowych;
 • tworzenie dokumentacji pracowniczej;
 • ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników;
 • rozliczanie deklaracji właściciela oraz pracowników w ZUS;
 • tworzenie zaświadczeń dla pracowników;
 • przygotowywanie umów o pracę i cywilnoprawnych;
 • wsparcie w rozwiązywaniu stosunku pracy, w tym przygotowywanie wypowiedzeń.

Z powodzeniem poprowadzimy kadry w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Gwarantujemy rzetelność i systematyczność wykonywanych obowiązków w tym zakresie.

księgowa lublin kadry płace
Rozliczenie fundacji rodzinnej

Obsługa płacowa szyta na miarę Twoich potrzeb

Kolejnym z elementów naszej profesjonalnej oferty jest obsługa płacowa. W tym obszarze zajmujemy się przede wszystkim kwestiami związanymi z wynagrodzeniami pracowników i właściciela, a także ich rozliczaniem. W zakres współpracy wchodzą takie elementy, jak m.in.:

 • sporządzanie list płac pracowników;
 • przygotowywanie deklaracji zgłoszeniowych nowych pracowników;
 • generowanie zaświadczeń o zarobkach;
 • obliczanie podatku od wynagrodzeń;
 • sporządzanie deklaracji PIT, w tym m.in.: PIT 11, PIT 4, PIT 4R, PIT 40;
 • sporządzanie deklaracji o dochodach dla pracowników i zleceniobiorców.

Oferta każdorazowo dostosowywana jest do realnych potrzeb przedsiębiorcy oraz skali jego działalności. Wszystko po to, aby zadbać o najwyższy poziom świadczonych usług i zgodność dokumentacji z obowiązującymi przepisami prawnymi. W biurze NOVO zadba o to doświadczony specjalista ds. obsługi kadrowo-płacowej.

Fachowe wsparcie na każdym etapie

W ramach obsługi kadrowej firm w Lublinie i w innych miejscach w Polsce proponujemy naszym klientom fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każda usługa przez nas świadczona charakteryzowała się najwyższym poziomem profesjonalizmu oraz była zgodna z obowiązującymi przepisami. Tylko w ten sposób możemy zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Korzystając z outsourcingu kadrowo-płacowego, nie musisz tworzyć dodatkowego stanowiska w firmie, co przyniesie Ci wymierne oszczędności. To również sposób na zaoszczędzenie czasu i bardzo wygodne rozwiązanie.

Skorzystaj z naszych usług

Specjaliści biura rachunkowego NOVO od lat świadczą profesjonalne usługi księgowe i obsługę kadrową w Lublinie oraz w innych częściach Polski. Rozwój technologii pozwala nam na wykonywanie wielu zadań w formie zdalnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do postawienia na merytoryczne wsparcie doświadczonych specjalistów. Więcej informacji uzyskasz w bezpośrednim kontakcie z naszym ekspertem.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

  Przydatne porady

  Ulga mieszkaniowa w PIT. Spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości

  Ulga mieszkaniowa w PIT – spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości Do 31 grudnia 2021r. przeznaczenie przez podatnika przychodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości mieszkaniowej na spłatę kredytu zaciągniętego na zakup tej nieruchomości, zarówno w praktyce organów podatkowych jak i w…

  Zmiana formy prowadzenia działalności z JDG na SKA

  Chcesz przejść z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną? Przeczytaj, jakie to koszty i przemyśl, czy warto.

  Nowy ład. Zmiany w amortyzacji środków trwałych

  Nowe przepisy od 2023 dla nieruchomości nabytych przed 1 stycznia 2022. Sprawdź, co się zmienia.