fbpx Skip to main content Skip to search

Rozliczenie ZUS

W biurze rachunkowym NOVO z Lublina zadbamy o Twoje sprawy księgowe. Nasi specjaliści przygotowali dedykowaną usługę rozliczenia składek ZUS. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami prawnymi dotyczącymi rozliczania składek na Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Razem z nami postawisz na bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność czasu. Jednocześnie zyskasz gwarancję fachowo przeprowadzonego rozliczenia z ZUS.

Skontaktuj się z nami!

Co wchodzi w zakres współpracy?

Rozliczenie składek ZUS w działalności gospodarczej wymaga odpowiedniego przygotowania i fachowej wiedzy. Wszystko po to, aby ograniczyć ryzyko ewentualnych błędów. Właśnie dlatego warto skorzystać ze współpracy z biurem NOVO, w której zakres wchodzą m.in.:

 • rozliczanie deklaracji właściciela oraz pracowników w ZUS;
 • naliczanie zobowiązań wobec ZUS.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze rozliczeń ZUS w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach z całej Polski. W ramach usług dodatkowych możemy wesprzeć klienta w przygotowaniu pism urzędowych oraz w prowadzeniu komunikacji z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Każdorazowo tego typu usługi wyceniamy indywidualnie.

Skupiamy się na Twoich potrzebach

We współpracy stawiamy przede wszystkim na dobre zrozumienie Twoich potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej. Tylko w ten sposób możemy oferować profesjonalną księgowość w Lublinie oraz w innych miejscach w Polsce. Szczegółowa oferta przygotowywana jest w sposób indywidualny i może obejmować m.in. rozliczenie ZUS. Usługa ta świadczona jest także oddzielnie. W celu zapoznania się z jej zakresem zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertem biura rachunkowego NOVO.

Rozliczanie składek ZUS

Profesjonalne usługi wykonywane przez ekspertów

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi charakteryzowały się najwyższym stopniem profesjonalizmu. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi zmianami prawnymi i dostosowujemy do nich zakres współpracy oraz sposób prowadzonych rozliczeń. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo oraz spokój. Korzystając ze współpracy z naszą firmą, oszczędzasz cenny czas oraz redukujesz koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Wszystko dlatego, że nie musisz tworzyć nowego stanowiska. O prawidłowość Twoich rozliczeń zadba doświadczony ekspert biura NOVO. To niezwykle ważne, ponieważ w 2023 roku przedsiębiorcy po raz pierwszy będą zobowiązani do złożenia rocznego rozliczenia składki zdrowotnej na ZUS. Na szczęście jesteśmy do tego merytorycznie przygotowani.

Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą biura rachunkowego NOVO, która obejmuje m.in. usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową. W ramach współpracy oferujemy również rozliczenie roczne ZUS. Nasi eksperci zadbają o prawidłowe rozliczenia ze stanem faktycznym oraz o terminową realizację płatności. Dzięki nam zwiększysz swoje bezpieczeństwo oraz postawisz na wygodne i sprawdzone rozwiązanie z gwarancją profesjonalnie świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu z ekspertem biura NOVO w celu zapoznania się ze szczegółami potencjalnej współpracy.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Księgowa Lublin Ewelina Policha
Od 10 lat rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Posiadam wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham. (więcej…)

Ewelina Policha

Prezes zarządu, spec. ds. pełnej księgowości
Księgowa Lublin Ewa Rzeźniczuk
Jeszcze na studiach zrozumiałam, że praca w laboratorium nie jest dla mnie. Chemię do księgowości poczułam na praktykach w biurze rachunkowym, które później stało się moim miejscem pracy. (więcej…)

Ewa Rzeźniczuk

Spec. ds. pełnej księgowości

  Przydatne porady

  Polski Ład. Zmiany w PIT od 1 lipca 2022

  Polski Ład ciągle podlega modyfikacjom. Jakie zmiany w PIT czekają nas od 1 lipca 2022 roku?

  Ulga mieszkaniowa w PIT. Spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości

  Ulga mieszkaniowa w PIT – spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości Do 31 grudnia 2021r. przeznaczenie przez podatnika przychodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości mieszkaniowej na spłatę kredytu zaciągniętego na zakup tej nieruchomości, zarówno w praktyce organów podatkowych jak i w…

  Zmiana formy prowadzenia działalności z JDG na SKA

  Chcesz przejść z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną? Przeczytaj, jakie to koszty i przemyśl, czy warto.