fbpx Skip to main content Skip to search

Ewelina Policha

Księgowa Lublin Ewelina Policha

Ewelina Policha

Prezes zarządu, spec. ds. pełnej księgowości

Od 10 lat rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Posiadam wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham.

Zdobyłam tytuł magistra socjologii, ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość na UMCS. Swoją karierę zawodową rozpoczęłam od pracy w Sądzie Rejonowym w Lublinie jako protokolant. Jednak praca ta nie dawała mi satysfakcji, dlatego jak tylko pojawiła się możliwość pracy na stanowisku księgowym od razu skorzystałam z tej okazji.

Po miesiącu pracy w biurze rachunkowym wiedziałam, że znalazłam zawód, który chcę wykonywać.

Od tamtej pory rozpoczęłam intensywne przygotowania do jak najlepszego wykonywania wymarzonego zawodu, poprzez zdobywanie wiedzy z zakresu księgowości i kadr. Uczestniczyłam w bardzo wielu kursach i szkoleniach, zarówno w weekendowych stacjonarnych jak i e-learningowych, które realizowałam popołudniami. Obecnie posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach księgowych, rozliczam zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze jaki i spółki prawa handlowego, posiadam również wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo płacowej.

Doświadczenie zdobywałam w lubelskich biurach rachunkowych.

Początkowo pracowałam na stanowisku młodszej księgowej, ale dzięki zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji szybko awansowałam na stanowisko samodzielnej księgowej. Nieustannie podnoszę swoje umiejętności oraz aktualizuję wiedzę zgodnie ze zmianami w prawie, poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach organizowanych przez renomowane firmy, m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Uzyskałam certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Od 2013 roku prowadzę własne biuro rachunkowe.

W obsłudze Klienta stawiam na najwyższą jakość, zarówno w zakresie prawidłowych rozliczeń księgowych i kadrowo-płacowych jak i budowania trwałych relacji z moimi Partnerami Biznesowymi. Zatrudniam wykwalifikowaną kadrę, która również stale podnosi swoje kwalifikacje. Moi Klienci cenią sobie współpracę z nami, głównie ze względu na nasze zaangażowanie oraz dbałość o prawidłowość rozliczeń, ale także za to, że staramy się ich jak najbardziej odciążyć w kwestiach administracyjnych. Zadowolenie naszych Klientów jest najbardziej widoczne, kiedy polecają nasze usługi swoim Przyjaciołom i Kontrahentom. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham.