fbpx Skip to main content Skip to search

Założenie działalności

Zastanawiasz się nad tym, jak założyć działalność gospodarczą? Eksperci NOVO pomogą Ci w tym. Nasze biuro rachunkowe w Lublinie przygotowało dedykowaną ofertę wsparcia w założeniu działalności gospodarczej. Z powodzeniem przeprowadzimy Cię przez cały proces, pomożemy w wyborze optymalnej formy opodatkowania oraz wypełnimy niezbędne formularze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do kontaktu z naszym ekspertem.

Skontaktuj się z nami!

Poprowadzimy Cię przez cały proces

Z biurem rachunkowym NOVO założenie własnej działalności gospodarczej jest bardzo proste. Wszystko dlatego, że nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego PKD prowadzonego biznesu, a także wypełnimy niezbędne formularze. Posiadamy doświadczenie w otwieraniu takich form biznesu dla naszych klientów jak:

 • spółka osobowa;
 • spółka kapitałowa;
 • jednoosobowa działalność gospodarcza.

Zakres współpracy w pełni dopasujemy do Twoich potrzeb.

Wsparcie w wyborze formy opodatkowania

Niezwykle ważnym etapem zakładania biznesu jest wybór odpowiedniej formy opodatkowania. Nasi eksperci zapoznają się ze specyfiką Twojej działalności gospodarczej oraz wskażą na wariant, który będzie najbardziej opłacalny. Dzięki temu zoptymalizujesz koszty prowadzonej firmy i jednocześnie zwiększysz swoje planowane dochody. Pokażemy Ci, jak założyć jednoosobowe przedsiębiorstwo lub większą firmę, a następnie poprowadzimy jej księgowość. Wszystko po to, aby właściciel nie musiał martwić się o prawidłowe prowadzenie rozliczeń. W zakresie naszych usług znajduje się również profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa dla firm.

Założenie działalności gospodarczej

Zapraszamy do kontaktu

Od lat z powodzeniem dostarczamy na rynek profesjonalne usługi księgowe. W portfolio naszych klientów znajdują się mikro, małe i średnie firmy z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, która obejmuje m.in. wsparcie w założeniu działalności gospodarczej. Razem z nami będzie to prosty i skuteczny proces. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertem biura rachunkowego NOVO.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Księgowa Lublin Ewelina Policha
Od 10 lat rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Posiadam wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham. (więcej…)

Ewelina Policha

Prezes zarządu, spec. ds. pełnej księgowości
Księgowa Lublin Ewa Rzeźniczuk
Jeszcze na studiach zrozumiałam, że praca w laboratorium nie jest dla mnie. Chemię do księgowości poczułam na praktykach w biurze rachunkowym, które później stało się moim miejscem pracy. (więcej…)

Ewa Rzeźniczuk

Spec. ds. pełnej księgowości

  Przydatne porady

  Polski Ład. Zmiany w PIT od 1 lipca 2022

  Polski Ład ciągle podlega modyfikacjom. Jakie zmiany w PIT czekają nas od 1 lipca 2022 roku?

  Ulga mieszkaniowa w PIT. Spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości

  Ulga mieszkaniowa w PIT – spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości Do 31 grudnia 2021r. przeznaczenie przez podatnika przychodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości mieszkaniowej na spłatę kredytu zaciągniętego na zakup tej nieruchomości, zarówno w praktyce organów podatkowych jak i w…

  Zmiana formy prowadzenia działalności z JDG na SKA

  Chcesz przejść z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną? Przeczytaj, jakie to koszty i przemyśl, czy warto.