fbpx Skip to main content Skip to search

Księgowość E-commerce

Każdy przedsiębiorca powinien rzetelnie wywiązywać się ze swoich zobowiązań podatkowych. Sklepy internetowe nie są tu żadnym wyjątkiem. Właśnie dlatego eksperci biura rachunkowego NOVO przygotowali dedykowaną ofertę, jaką jest księgowość dla sklepów internetowych. Weźmiemy pod uwagę specyfikę prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej oraz zadbamy o prowadzenie rozliczeń rzetelnie i zgodnie z prawem.

Skontaktuj się z nami!

Biuro rachunkowe dla sklepu internetowego

NOVO to biuro rachunkowe dla sklepu internetowego i nie tylko. Mamy doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych dla podmiotów działających na różnych rynkach. Wśród naszych specjalizacji znajduje się księgowość e-commerce. Doskonale rozumiemy specyfikę tego sektora oraz wyzwania, z którymi na co dzień borykają się właściciele sklepów internetowych. Dokładnie zapoznamy się z Twoją sytuacją oraz przygotujemy ofertę szytą na miarę. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także zyskasz pełną kontrolę nad prowadzonym biznesem.

Outsourcing usług księgowych dla sektora e-commerce obejmuje m.in.:

 • wsparcie w wyborze optymalnej formy opodatkowania dla Twojego biznesu;
 • prowadzenie kompleksowej księgowości (księgowość uproszczona i pełna);
 • rozliczenie kosztów sklepu internetowego;
 • rozliczenia podatkowe i ZUS;
 • pełną obsługę związaną z rozliczeniami i korespondencją z US, ZUS, PFRON;
 • wsparcie w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej.
Księgowość e-commerce

W jakich sektorach prowadzimy obsługę sklepów e-commerce?

Na bazie wieloletniego doświadczenia, zrozumienia rynku oraz znajomości prawa, jesteśmy w stanie prowadzić księgowość dla e-commerce w różnych sektorach i branżach. Jest to związane z tym, że specyfika rozliczeń podmiotów z tej grupy jest podobna. Oczywiście bierzemy pod uwagę również indywidualne uwarunkowania dla danej branży. Dotyczy to m.in. sklepów oferujących produkty medyczne oraz produkty przeznaczone dla osób pełnoletnich (np. wyroby tytoniowe, alkohol). Dokładnie weryfikujemy zapisy prawne i przepisy księgowe obejmujące daną branżę i w oparciu o nią prowadzimy usługi księgowe dla sklepów online. To klucz do tego, aby zachować pełną zgodność z przepisami i zadbać o najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych klientów. Zadbamy nie tylko o prawidłowość rozliczeń, ale również o ich optymalizację. Wszystko po to, aby zwiększyć realne dochody Twojego sklepu internetowego niezależnie od tego, w jakiej branży działasz.

Dlaczego warto postawić na NOVO?

Zespół biura rachunkowego NOVO tworzą osoby, które na co dzień specjalizują się w prowadzeniu spraw księgowych. Stale rozwijamy swoje kompetencje w tym zakresie. Usługi księgowe prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami rynkowymi. Jako młody zespół doskonale rozumiemy potrzeby właścicieli sklepów internetowych oraz specyfikę ich biznesu.

Dbamy o to, aby na każdym etapie współpracy zachować pełen profesjonalizm. Na bazie posiadanego doświadczenia pomagamy klientom w podejmowaniu różnych decyzji z obszaru księgowości. Jesteśmy na bieżąco z przepisami, które dotyczą sklepów e-commerce. Niezwłocznie uwzględniamy pojawiające się zmiany i wdrażamy nowe rozwiązania, aby zagwarantować klientom najwyższy standard świadczonych usług. Weryfikujemy różne możliwości skorzystania z ulg i preferencji podatkowych, aby zagwarantować Ci optymalny dochód. Wszystko w ramach obowiązujących przepisów. Właśnie dlatego warto postawić na współpracę z zespołem naszych specjalistów.

Usługi szyte na miarę Twoich potrzeb

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy szytej na miarę, a następnie zadbamy o Twój spokój. My zajmiemy się rozliczeniami, a Ty zadbasz o dynamiczny wzrost firmy. Razem z nami skalowanie przedsiębiorstwa będzie jeszcze wygodniejsze i skuteczniejsze. Współpracujemy zarówno z nowymi podmiotami e-commerce, jak i z przedsiębiorstwami zmieniającymi biuro rachunkowe lub decydującymi się na outsourcing usług księgowych. Biuro rachunkowe NOVO to profesjonalna księgowość dla sklepu internetowego. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem w celu zapoznania się z ofertą potencjalnej współpracy. Oferta skierowana jest do firm z całej Polski.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Księgowa Lublin Ewelina Policha
Od 10 lat rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Posiadam wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham. (więcej…)

Ewelina Policha

Prezes zarządu, spec. ds. pełnej księgowości
Księgowa Lublin Ewa Rzeźniczuk
Jeszcze na studiach zrozumiałam, że praca w laboratorium nie jest dla mnie. Chemię do księgowości poczułam na praktykach w biurze rachunkowym, które później stało się moim miejscem pracy. (więcej…)

Ewa Rzeźniczuk

Spec. ds. pełnej księgowości

  Przydatne porady

  Polski Ład. Zmiany w PIT od 1 lipca 2022

  Polski Ład ciągle podlega modyfikacjom. Jakie zmiany w PIT czekają nas od 1 lipca 2022 roku?

  Ulga mieszkaniowa w PIT. Spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości

  Ulga mieszkaniowa w PIT – spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości Do 31 grudnia 2021r. przeznaczenie przez podatnika przychodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości mieszkaniowej na spłatę kredytu zaciągniętego na zakup tej nieruchomości, zarówno w praktyce organów podatkowych jak i w…

  Zmiana formy prowadzenia działalności z JDG na SKA

  Chcesz przejść z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną? Przeczytaj, jakie to koszty i przemyśl, czy warto.