fbpx Skip to main content Skip to search

Księgowość online

Przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowaną ofertę księgowości online. To rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z usług renomowanego biura rachunkowego, zaoszczędzić cenny czas i zagwarantować sobie bezpieczeństwo finansowe. Outsourcing usług księgowych prowadzimy dla klientów z całej Polski m.in. w oparciu o funkcjonalności aplikacji Scanye. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami!

Profesjonalna księgowość online

Od ponad dziesięciu lat świadczymy profesjonalne usługi księgowe. Rozwój technologii sprawił, że z naszą ofertą z powodzeniem wychodzimy do klientów z całej Polski. Jako biuro rachunkowe NOVO posiadamy niezbędne przygotowanie techniczne i merytoryczne do tego, aby poprowadzić outsourcing księgowości dla podmiotów zlokalizowanych w dowolnej części kraju. Nasi eksperci dokładnie zapoznają się z Twoimi potrzebami, w tym specyfiką prowadzonej działalności gospodarczej, a następnie przygotują ofertę współpracy szytą na miarę.

Najwyższa jakość świadczonych usług

Charakteryzuje nas to, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Tylko w ten sposób możemy utrzymać najwyższą jakość świadczonych usług i zadbać o realne potrzeby przedsiębiorcy. Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami prawnymi dotyczącymi obszaru księgowości, a w codziennej pracy wykorzystujemy wydajne i niezawodne rozwiązania technologiczne. Nie stoimy w miejscu. Rozwijamy się, aby dostarczyć Ci to, czego potrzebujesz. Z nami zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi, zgodności rozliczeń ze stanem faktycznym i przepisami prawnymi oraz wsparcie zdalnej księgowej bez względu na to, gdzie znajduje się siedziba Twojej firmy.

Księgowość online
Wybieranie formy opodatkowania

Aplikacja Scanye i jej możliwości

Outsourcing usług księgowych świadczymy m.in. w oparciu o możliwości aplikacji Scanye. To wydajne rozwiązanie dla biur księgowych, które usprawnia komunikację na linii biuro – klient oraz pozwala na przyspieszenie wielu procesów. Podstawową funkcjonalnością Scanye jest możliwość skanowania faktur (OCR). Jako klient robisz skan dokumentu z wykorzystaniem aplikacji, a następnie wszystkie informacje przesyłane są bezpośrednio do księgowej. Tego typu rozwiązania sprawiają, że zdalna księgowość jest jeszcze skuteczniejsza.

Ponadto z poziomu aplikacji możesz w bardzo łatwy oraz intuicyjny sposób kontaktować się z księgową online za pomocą dedykowanego czatu w czasie rzeczywistym. Usprawnia to komunikację z naszym zespołem. Aplikacja Scanye zawiera również funkcjonalność, która przyda się zabieganym osobom. Można w niej ustawić automatyczne przypomnienie o konieczności wysłania faktur, dzięki czemu nic Ci nie umknie. O prawidłowe i profesjonalne rozliczenia zadbają nasi eksperci.

Zadbaj o wygodę i oszczędność czasu

Korzystając z oferty naszego biura rachunkowego online, dbasz nie tylko o wygodę. Outsourcing usług księgowych sprawia, że nie ma potrzeby tworzenia dodatkowego stanowiska w przedsiębiorstwie, co przynosi wymierne korzyści finansowe. Ponadto cała księgowość odbywa się w formie zdalnej, co przyspiesza cały proces. W ten sposób odzyskasz cenny czas, który możesz zainwestować w rozwój firmy lub poświęcić na odpoczynek po trudach kolejnego dnia. Wykształceni i renomowani eksperci biura NOVO zadbają o to, aby Twoja księgowość była prowadzona rzetelnie, zgodnie z prawem i z zachowaniem maksimum korzyści finansowych dla Twojego przedsiębiorstwa.

Dla kogo jest ta oferta?

Nasza oferta księgowej online skierowana jest do firm z całej Polski. Mamy doświadczenie poparte wynikami we współpracy z mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Za każdym razem stawiamy na indywidualne podejście do klienta, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem, który przygotuje dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy. Sprawdzimy potencjał outsourcingu usług księgowych w Twojej firmie i przygotujemy ofertę zdalnej księgowości szytą na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z ekspertem NOVO. Razem z nami zadbasz o rzetelne i profesjonalne prowadzenie księgowości bez względu na to, w której części Polski znajduje się siedziba Twojej firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Księgowa Lublin Ewelina Policha
Od 10 lat rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Posiadam wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham. (więcej…)

Ewelina Policha

Prezes zarządu, spec. ds. pełnej księgowości
Księgowa Lublin Ewa Rzeźniczuk
Jeszcze na studiach zrozumiałam, że praca w laboratorium nie jest dla mnie. Chemię do księgowości poczułam na praktykach w biurze rachunkowym, które później stało się moim miejscem pracy. (więcej…)

Ewa Rzeźniczuk

Spec. ds. pełnej księgowości

  Przydatne porady

  Polski Ład. Zmiany w PIT od 1 lipca 2022

  Polski Ład ciągle podlega modyfikacjom. Jakie zmiany w PIT czekają nas od 1 lipca 2022 roku?

  Ulga mieszkaniowa w PIT. Spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości

  Ulga mieszkaniowa w PIT – spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości Do 31 grudnia 2021r. przeznaczenie przez podatnika przychodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości mieszkaniowej na spłatę kredytu zaciągniętego na zakup tej nieruchomości, zarówno w praktyce organów podatkowych jak i w…

  Zmiana formy prowadzenia działalności z JDG na SKA

  Chcesz przejść z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną? Przeczytaj, jakie to koszty i przemyśl, czy warto.