fbpx Skip to main content Skip to search

Outsourcing usług księgowych

Biuro rachunkowe NOVO przygotowało ofertę, jaką jest outsourcing usług księgowych. Od ponad dziesięciu lat dostarczamy na rynek profesjonalne usługi w obszarze rachunkowości. Współpracujemy zarówno ze średnimi, małymi, jak i mikroprzedsiębiorcami. Z powodzeniem realizujemy księgowość zdalną dla firm zlokalizowanych w całej Polsce. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, a następnie zadbamy o Twój spokój i bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami!

Co obejmuje outsourcing księgowy od NOVO?

Szczegółowy zakres współpracy ustalany jest indywidualnie. Zależy nam na tym, aby nasz outsourcing księgowy był szyty na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Dokładnie zapoznamy się ze specyfiką Twojego przedsiębiorstwa, a następnie zadbamy o realizację założonych celów i prowadzenie rozliczeń zgodnie z prawem i obowiązującymi terminami. Outsourcing księgowy świadczymy zdalnie dla klientów z całej Polski oraz stacjonarnie dla podmiotów z Lublina i okolic.

W ramach kompleksowej księgowości oferujemy m.in.:

 • prowadzenie ksiąg podatkowych;
 • rozliczenia ZUS;
 • wsparcie w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej;
 • przygotowywanie urzędowych pism;
 • i inne.
Outsourcing usług księgowych

Zdalne biuro rachunkowe

Jako zdalne biuro rachunkowe gwarantujemy fachowy i rzetelny outsourcing księgowy. Zalety tego modelu współpracy to przede wszystkim: oszczędność czasu i pieniędzy po stronie klienta, wsparcie specjalistów o wieloletnim doświadczeniu czy też indywidualnie prowadzona księgowość w zgodzie z obowiązującym prawem i standardami rynkowymi.

Dla kogo jest ta oferta?

Oferta biura rachunkowego NOVO skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Na co dzień współpracujemy z firmami z całej Polski, które funkcjonują w różnych sektorach gospodarki. To zarówno duże podmioty gospodarcze, jak i mniejsze firmy rodzinne i jednoosobowe działalności gospodarcze. Wśród naszych klientów znajdują się również przedsiębiorcy zagraniczni, którzy zdecydowali się na wejście na polski rynek. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy dedykowaną ofertę naszego zewnętrznego biura rachunkowego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z ekspertem biura rachunkowego NOVO. Zadbamy o to, aby zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie prowadzenia księgowości zdalnej lub stacjonarnej. Profesjonalny outsourcing księgowości pozwoli Ci na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy. Ponadto zadbamy o Twój spokój i prawidłowość prowadzonych rozliczeń. Zaufaj profesjonalistom z NOVO.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Księgowa Lublin Ewelina Policha
Od 10 lat rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Posiadam wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham. (więcej…)

Ewelina Policha

Prezes zarządu, spec. ds. pełnej księgowości
Księgowa Lublin Ewa Rzeźniczuk
Jeszcze na studiach zrozumiałam, że praca w laboratorium nie jest dla mnie. Chemię do księgowości poczułam na praktykach w biurze rachunkowym, które później stało się moim miejscem pracy. (więcej…)

Ewa Rzeźniczuk

Spec. ds. pełnej księgowości

  Przydatne porady

  Polski Ład. Zmiany w PIT od 1 lipca 2022

  Polski Ład ciągle podlega modyfikacjom. Jakie zmiany w PIT czekają nas od 1 lipca 2022 roku?

  Ulga mieszkaniowa w PIT. Spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości

  Ulga mieszkaniowa w PIT – spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości Do 31 grudnia 2021r. przeznaczenie przez podatnika przychodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości mieszkaniowej na spłatę kredytu zaciągniętego na zakup tej nieruchomości, zarówno w praktyce organów podatkowych jak i w…

  Zmiana formy prowadzenia działalności z JDG na SKA

  Chcesz przejść z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną? Przeczytaj, jakie to koszty i przemyśl, czy warto.