fbpx Skip to main content Skip to search

Uzyskanie dotacji na założenie działalności

Firma NOVO to profesjonalne biuro rachunkowe z Lublina, które świadczy szeroki zakres usług księgowych. Nasi eksperci pomogą Ci m.in. w pozyskaniu dofinansowania na założenie działalności gospodarczej. Współpraca obejmuje m.in. pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami!

Indywidualne podejście do klienta

Nasze biuro rachunkowe charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta. Na początku dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami i planami biznesowymi. Następnie sprawdzimy dostępne możliwości pozyskania dotacji na założenie działalności gospodarczej. Jeżeli istnieje taka możliwość, to nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces i zwiększą Twoje szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Fachowa pomoc w uzyskaniu dofinansowania

Świadczymy fachową pomoc w uzyskaniu dofinansowania na założenie firmy z dotacji dystrybuowanych przez Urząd Pracy. Obejmuje ona m.in. wypełnienie wniosków dotacyjnych zgodnie z obowiązującymi wymogami i regulaminem danego uzyskania dotacyjnego. Na bazie wieloletniego doświadczenia wypełnimy wniosek zgodnie z najwyższymi rynkowymi standardami, dzięki czemu zwiększymy Twoje szanse na pozyskanie cennych środków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co jest brane pod uwagę w ocenie wniosku oraz wiemy, jak uniknąć ewentualnych błędów administracyjnych. Współpraca z biurem NOVO w tym zakresie sprawi, że cały proces zostanie przyspieszony, a Ty z powodzeniem założysz firmę z wykorzystaniem pozyskanych środków.

Uzyskanie dotacji na założenie firmy

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesuje Cię pomoc w uzyskaniu dotacji na założenie firmy, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosków i zadbamy o to, aby uzyskały wysoką ocenę. Ponadto przeprocesujemy pozyskanie i rozliczenie dotacji z Urzędem Pracy, który oferuje wsparcie finansowe. O wszystko zadbają nasi doświadczeni eksperci. Z powodzeniem realizujemy tego typu wsparcie na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z ekspertem biura rachunkowego NOVO.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Księgowa Lublin Ewelina Policha
Od 10 lat rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Posiadam wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Uważam, że mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham. (więcej…)

Ewelina Policha

Prezes zarządu, spec. ds. pełnej księgowości
Księgowa Lublin Ewa Rzeźniczuk
Jeszcze na studiach zrozumiałam, że praca w laboratorium nie jest dla mnie. Chemię do księgowości poczułam na praktykach w biurze rachunkowym, które później stało się moim miejscem pracy. (więcej…)

Ewa Rzeźniczuk

Spec. ds. pełnej księgowości

  Przydatne porady

  Polski Ład. Zmiany w PIT od 1 lipca 2022

  Polski Ład ciągle podlega modyfikacjom. Jakie zmiany w PIT czekają nas od 1 lipca 2022 roku?

  Ulga mieszkaniowa w PIT. Spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości

  Ulga mieszkaniowa w PIT – spłata kredytu dotyczącego zbywanej nieruchomości Do 31 grudnia 2021r. przeznaczenie przez podatnika przychodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości mieszkaniowej na spłatę kredytu zaciągniętego na zakup tej nieruchomości, zarówno w praktyce organów podatkowych jak i w…

  Zmiana formy prowadzenia działalności z JDG na SKA

  Chcesz przejść z jednoosobowej działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną? Przeczytaj, jakie to koszty i przemyśl, czy warto.