fbpx Skip to main content Skip to search

Karolina Strug

Księgowa Lublin Karolina Strug

Karolina Strug

Spec. ds. KPIR

Specjalizuję się w prowadzeniu ewidencji ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych oraz kadrami i płacami. Bycie księgową pozwala nieść pomoc przedsiębiorcom w podążaniu za zmieniającymi się realiami w świecie przepisów prawa, co daje wiele satysfakcji.

Jestem absolwentką magisterskich studiów: Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku: Politologia oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie na kierunku: Bezpieczeństwo Narodowe. Swoją przygodę z księgowością rozpoczęłam w 2015 r. od szkolenia, dzięki któremu uzyskałam kwalifikacje na księgowego w renomowanym Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce i trwa ona po dzisiejszy dzień.

Już w trakcie kursu uświadomiłam sobie, że jest to kierunek, w którym chce się rozwijać i pracować.

Od tego momentu ukończyłam wiele szkoleń z zakresu księgowości uzyskując m.in. certyfikat specjalisty ds. rachunkowości. Praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy mam możliwości wykorzystywać w Biurze Rachunkowym NOVO na stanowisku: księgowa.

W pracy specjalizuje się w prowadzeniu ewidencji ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych oraz kadrami i płacami. Zrozumiałam, że wykonywanie tego zawodu pozwala nieść pomoc przedsiębiorcom w podążaniu za zmieniającym się realiami w świecie przepisów prawa, co daje wiele satysfakcji.