Opinie

21 thoughts on “Opinie

 1. Polecam. Fachowa i profesjonalna obsługa. Księgowe godne polecenia, bardzo dobra współpraca, wszystko na czas. Panie są bardzo sympatyczne, zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo oraz z dużym zaangażowaniem podchodzą do klienta, wszystkiego dopilnują. A to wszystko w bardzo przystępnych cenach.

 2. Profesjonalna i miła obsługa, dotrzymywanie terminów, szybkie przygotowanie dokumentacji. Podczas kontroli z US Panie załatwiły za mnie wszystko!!! Polecam.

 3. Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej obsłudze, terminowości i niskich kosztach, to zdecydowanie polecam!!!
  Miłe dziewczyny, które potrafią doradzić i służą pomocą w każdej sytuacji.
  Jeżeli komuś wydaje się, że księgowa to starsza Pani w grubych okularach rodem z PRL-u, do której strach się odezwać, to warto wybrać się do Pani Jolki i Eweliny – na 100% zmienią Państwo zdanie.

  Polecam 🙂

 4. Rewelacyjna profesjonalna i bardzo miła obsługa.
  Błyskawiczne i bezkonfliktowe załatwianie wszelkich spraw.
  Serdecznie polecam

  Prezes
  Sebastian Dudek

 5. Nie jestem raczej wyjątkiem: na początku działalności gospodarczej księgowością zajmowałem się sam. Dreszcze przechodzą jak wspomnę ile CZASU i pieniędzy straciłem…zakup i nauka oprogramowania, pajęczyna przepisów, druków, paragrafów, kosmos! Dla mnie. Nie dla Pani Eweliny. Od początku naszej współpracy realnie odczułem korzyści. Nie tylko w portfelu. Dzięki NOVO mam więcej czasu który mogę poświecić na to na czym na prawdę się znam. Jednocześnie mam świadomość że moje „papiery” są zawsze ogarnięte tak jak należy i na czas. Bardzo chwalę sobie elastyczność Pani Eweliny w stosunku do spraw klienta. Myślę że to zasługa nie tylko profesjonalnej wiedzy i umiejętności z zakresu księgowości, rachunkowości i prawa, ale również pasji do tego co robi oraz świetnej komunikacji i umiejętności interpersonalnych. Poleciłem współpracę z NOVO kilku znajomym przedsiębiorcom i wiem że są zadowoleni. Przy okazji sam zapunktowałem polecając im mega księgową. Jeśli chcesz mieć spokojną głowę o papiery, komfort psychiczny i czas na rozwój swojej firmy to skorzystaj z usług profesjonalistów. Nie wiem czy wybierzesz Novo? Ja wybrałem!

 6. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Eweliny. Drugiej takiej księgowej szukać ze świeczką 😉

 7. Funkcjonuję w branży transportowej – moje pole działania to wszystkie kraje Unii Europejskiej.
  Gdy zaczynałem, jeszcze wiele miesięcy po otworzeniu firmy dużo czasu i stresu kosztowało mnie porządkowanie i dopilnowywanie spraw formalnych związanych z prowadzeniem działalności. Odnosiłem też wrażenie, że dla mojej poprzedniej księgowej byłem kolejną pozycją na liście lub kartą w segregatorze wśród wielu innych. Niejednokrotnie spotykałem się z brakiem zaagnażowania i kompetencji co powodowało niepotrzebne frustracje.
  O tym, że Pani Jolanta Kwaśnik prowadzi biuro rachunkowe dowiedziałem się przez przypadek podczas rozmowy ze znajomym przedsiębiorcą. Decyzja o powierzeniu jej spraw formalnych mojej firmy trwała mniej niż 3 sekundy. Dlaczego?
  Panią Jolę znam z jeszcze z czasów szkolnych. Zawsze była aktywną, miłą i życzliwą osobą, chętną do pomocy i współpracy. Wyróżniała się sumiennością w wykonywaniu obowiązków, chęcią samodoskonalenia i determinacją w dążeniu do daleko postawionych celów.

  Dopiero po przeniesieniu księgowości do Pani Jolanty zacząłem sprawnie funkcjonować. We współpracy najbardziej cenię jej profesjonalizm i wiem, że zawsze mogę liczyć na wsparcie i fachową poradę w każdej sytuacji. Daje to poczucie stabilności, komfortu i spokoju.
  Pani Jolanta aktywnie i skutecznie działa na moją korzyść, nieustannie poszerza też horyzonty swojej wiedzy i umiejętności.
  W tej chwili biuro rachunkowe NOVO polecam wszystkim znajomym i partnerom w biznesie. 🙂 Warto zmienić stare nawyki. Warto skorzystać z lepszych standardów księgowości!
  Zapraszam do kontaktu: 600 777 086 Chętnie opowiem o wielu sytuacjach, w których mogłem liczyć na ponadprzeciętne kompetencje Pani Jolanty.
  Pozdrawiam! Grzegorz

 8. Prowadzenie księgowości przy współpracy z Paniami z biura NOVO to czysta przyjemność.
  Nigdy nie zdarzyło się, abym nie miał przygotowanych dokumentów na czas, oraz nie uzyskał odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
  Zawsze mogę liczyć na pełen profesjonalizm, miłą obsługę i dobrą kawę w wyborowym towarzystwie 🙂
  POLECAM!!!

 9. Witam ,pierwszy raz spotkałem się z tak przyjemna atmosfera jaka panuje w biurze NOVO. Pani Jolanta przyjęła mnie prawie tak jakbym był jej bratem 🙂 Ogólnie wrażenie jakie wywarła na mnie ta instytucja jest piorunujące. Myślałem ,że zostanę wysmiany ,gdy przyjdę i przedstawię swoje wymagania i potrzeby związane z przyszłą współpraca ,tak się jednak nie stalo. Pani Jolanta podeszła do moich wymagań ze stoickim spokojem i pokorą wobec mnie klienta ,co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. POLECAM !

 10. Prowadzę działalność od 6 lat. Miałem już kilka księgowych, ale dopiero w NOVO wiem co to znaczy oddać papiery w dobre ręce. Nie muszę się martwić urzędami, zusami… skupiam się na prowadzeniu firmy. Polecam Biuro Rachunkowe NOVO!

 11. Najlepsze biuro rachunkowe z jakim miałem do czynienia. Panie Księgowe są niezwykle kompetentne, zawsze mają dla mnie czas. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Z pełną odpowiedzialnością polecam NOVO.

 12. Polecam!! Kolega od dawna namawiał mnie na zmianę biura na novo, długo się wahalem, ale kiedy moja księgowa po raz kolejny zawiodła, przeszedłem do novo i nie żałuję. Panie wszystko załatwiają, nie martwię się urzędami, papiery zawsze zrobione na czas, przy tym profesjonalne doradztwo i zawsze miła obsługa.

 13. Z biurem NOVO współpracuję od początku prowadzenia działalności i nie wyobrażam sobie zmiany księgowej. Poza fachowym doradztwem zawsze mogę liczyć na wsparcie w prowadzeniu działalności. Nigdy nie zdarzyło się, żeby księgowa nie znalazła dla mnie czasu. Dzięki Paniom księgowym nie marnuję czasu na bieganie po urzędach, zajmuję się prowadzeniem biznesu, dlatego każdemu polecam biuro rachunkowe NOVO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six − one =